Projekt wnętrza w Krakowie z wykończeniem pod klucz

Kompleksowo i profesjonalnie

Funkcjonalność, komfort, estetyka - dobry projekt wnętrza to taki, dzięki któremu w swoich przestrzeniach poczujesz się wyjątkowo. Ale pamiętaj – aranżacja to dopiero początek. Równie ważna jest realizacja. Dlatego już teraz skorzystaj z naszych usług. Przeprowadzimy Cię przez cały proces inwestycyjny od projektu po wykończenie wnętrza.

Projektowanie wnętrz

Jeśli szukasz najlepszego architekta wnętrz w Krakowie…

Przyjdź do nas. Nasi architekci zaprojektują wnętrze stylowe, estetyczne, ergonomiczne, skrojone na miarę Twoich wyobrażeń, potrzeb i możliwości. Urządzimy dla Ciebie idealną przestrzeń do życia, pracy, wypoczynku, rozrywki. Tworzymy projekty zgodne z najnowszymi trendami w dziedzinie designu, a jednocześnie silnie zindywidualizowane, niesztampowe, przełamujące utarte schematy. Aranżujemy wnętrza mieszkań, domów, biur, sklepów i innych obiektów. Jeśli szukasz architekta wnętrz w Krakowie i okolicach, mamy dla Ciebie najlepszą ofertę. Koordynując całość prac, od wstępnych szkiców aż po finalne szlify, zapewniamy: Działając we wszystkich obszarach procesu inwestycyjnego, minimalizujemy Twoje koszty, oszczędzamy czas, ułatwiamy podejmowanie decyzji, gwarantujemy jakość.

Dlaczego potrzebujesz projekt aranżacji wnętrza?

Projektowanie wnętrz to nie tylko efektowne wizualizacje. Dobry projekt zawiera kompleksowe opracowanie dotyczące wszystkich szczegółów niezbędnych do wykończenia mieszkania, domu i innych obiektów. W zależności od ustalonego wspólnie zakresu, oferowany przez nas projekt może zawierać takie elementy, jak m.in.:
  • Układ funkcjonalny określający położenie ścian, zabudowy stałej, mebli, wyposażenia, punktów elektrycznych i hydraulicznych. Precyzyjnie, z wymiarami, co do milimetra. Dzięki temu idealnie wykorzystasz każdy fragment Twojej przestrzeni.
  • Aranżacja wnętrza czyli dobór wszystkich elementów, które będą stanowić o jego wyjątkowości. Podłogi, płytki ceramiczne, umeblowanie, wyposażenie, oświetlenie, dodatki, kolorystyka. Wszystko to zobaczysz na realistycznych wizualizacjach, wiernie oddających finalny efekt
  • Projekt wykonawczy – komplet rysunków technicznych i szczegółowy opis inwestycji, zawierający precyzyjne wytyczne dla wykonawców
  • Lista zakupowa i kosztorys – wykaz wszystkich elementów niezbędnych do wykonania projektu wraz z aktualnymi cenami oraz najkorzystniejszymi ofertami konkretnych sklepów, producentów, wykonawców

Czego nie da ci „zwykły” architekt wnętrz w Krakowie?

Aspekt czysto wizualny aranżacji wnętrza to nie wszystko. Projekt powinien być nie tylko piękny dla oka, ale też funkcjonalny, możliwy do realizacji oraz oparty o realny kosztorys, zawierający aktualne i realne ceny mebli, wyposażenia, materiałów oraz wszystkich niezbędnych usług remontowo-wykończeniowych. Nie zawsze tak się dzieje. W praktyce często:
  • Projekt aranżacji zawiera rozwiązania niemożliwe do wykonania z technicznego punktu widzenia, albo też wymagające ogromnych nakładów finansowych
  • Załączony do projektu kosztorys nie uwzględnia cen robocizny, jest więc znacznie niedoszacowany. Może to oznaczać wiele nieprzewidzianych wydatków.
Dodatkowym problemem, z jakim zmaga się wiele osób, jest odległa perspektywa realizacji projektu. Brak wolnych terminów sprawia, że inwestorzy, którzy zaczynają szukać wykonawcy usług remontowo-budowlanych dopiero po otrzymaniu dokumentacji projektowej, nierzadko są zmuszeni odłożyć plany urządzenia swojej przestrzeni o kilka, a nawet kilkanaście miesięcy. Czy można temu wszystkiemu zaradzić? Tak. Jeśli planujesz remont lub wykończenie wnętrza w Krakowie, skorzystaj z naszej pomocy. „Twoje Przestrzenie” to unikatowe połączenie usług projektowania wnętrz i wykonawstwa. W Krakowie i nie tylko. Dzięki nam oszczędzisz czas i pieniądze, unikniesz błędów i niepotrzebnych problemów. Chcesz wiedzieć, jak działamy?

Najlepszy projekt wnętrza w Krakowie tylko u nas!

„Twoje Przestrzenie” zapewniają pełną koordynację prac na wszystkich etapach. Zanim zaczniemy tworzyć projekt wnętrza, dokładnie ustalamy Twoje preferencje. Współpracujemy z wieloma uznanymi architektami, dzięki czemu skierujemy Cię do tego, który najlepiej odnajduje się we wskazanej przez Ciebie stylistyce. Już na samym początku omawiamy kwestie nie tylko estetyczne, ale też funkcjonalne i czysto techniczne. Dzięki temu wiesz, jakie realne koszty możesz ponieść decydując się na konkretne rozwiązania. Znacznie ułatwia to planowanie inwestycji. Co ważne, na etapie tworzenia aranżacji, konsultujemy przyjęte założenia, dzięki czemu zawsze są one możliwe do wykonania bez przekraczania przyjętego na wstępie budżetu. Kolejną korzyścią jest możliwość skorzystania z naszych usług remontowo-budowlanych w najkrótszym możliwym terminie, precyzyjnie wskazanym w pisemnej umowie. Wszystko to sprawia, że wirtualny projekt wnętrza szybko nabiera realnych kształtów, a Ty odbierasz mieszkanie wykończone pod klucz. Dokładnie takie, jak zostało zaprojektowane.