Remonty i wykończenie wnętrz – Kraków oraz okolice

Usługi remontowe

Planujesz remont mieszkania lub domu? Szykujesz się do wykończenia wnętrza? Szukasz wysokiej jakości, czas nagli, nie stać Cię na błędy? Potrzebujesz najlepszych fachowców. Dlatego zaufaj nam.

W Krakowie remonty wykonujemy od kilkunastu lat, oferując szeroki zakres usług – począwszy od instalacji elektrycznych i hydraulicznych, przez prace budowlane, aż po finalne wykończenie. Na koncie mamy setki realizacji. Oferując wykończenie wnętrz w Krakowie i okolicach, zapewniamy wykonawstwo na najwyższym poziomie, czego świadectwem są opinie naszych dotychczasowych Klientów. Jesteśmy pewni swoich umiejętności, dlatego na wykonane prace dajemy aż dwa lata pisemnej gwarancji. Nie czekaj więc – pozwól nam urządzić Twoje przestrzenie. Co robimy i co nas wyróżnia na rynku? Dlaczego warto na nas postawić? Poznaj lepiej nasze możliwości!

Wykańczanie wnętrz Kraków
Remont łazienki

Remonty – Kraków

Usługi remontowe i wykończeniowe świadczmy dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Prowadzimy prace w budynkach mieszkalnych i firmowych oraz w obiektach użyteczności publicznej. Z efektami możesz się zapoznać, oglądając nasze portfolio na stronie internetowej. Jeśli przemawiają do Ciebie obrazy i chcesz zobaczyć konkretne rezultaty naszych starań, zapraszamy też do odwiedzenia naszych profili na Facebooku i Instagramie. Wykończeniem wnętrz pod klucz zajmujemy się w Krakowie, ale także w innych miejscowościach w regionie Małopolski. Podejmujemy się gruntownych rewolucji, pomagamy w drobnym liftingu nieruchomości, prowadzimy też prace „od zera” w budynkach oddanych do użytku w stanie deweloperskim. Jesteśmy mobilni, działamy szybko i sprawnie. Dzięki nam będziesz się cieszyć wymarzonym wnętrzem szybciej, niż myślisz.

Kompleksowe wykończenie wnętrz

Tym co nas wyróżnia na rynku, jest oferta kompleksowego wykończenia wnętrz, z ukierunkowaniem na wysoki poziom nie tylko wykonawstwa, ale też obsługi Klienta. W naszej pracy:
 • Stawiamy na bezkompromisową jakość wykonania
 • Do każdego detalu przykładamy najwyższą uwagę
 • Kładziemy nacisk na estetykę
 • Doradzamy najlepsze rozwiązania funkcjonalne
 • Oferujemy wykończenie na podstawie profesjonalnego projektu wykonanego przez architekta wnętrz
 • Umożliwiamy skorzystanie z usług doświadczonych stolarzy, wykonujących zabudowy meblowe do kuchni, łazienki garderoby i innych pomieszczeń.
 • Pomagamy Klientom przejść szybko i sprawnie przez cały proces inwestycyjny, od wstępnego kosztorysu i planu, aż po wykończenie mieszkania pod klucz.
Pamiętaj. Przed przystąpieniem do pracy, podpisujemy umowę, w której zawarte zostają wszystkie ustalenia. Dzięki temu masz gwarancję rozpoczęcia prac w ustalonym terminie.

Najlepsze usługi remontowe w Krakowie

Nasze usługi remontowe w Krakowie i okolicach obejmują bardzo szeroki zakres prac. Korzystając z kilkunastoletniego doświadczenia w branży:
 • Wykonujemy i przebudowujemy instalacje elektryczne oraz hydrauliczne
 • Budujemy ściany działowe, sufity podwieszane oraz wszelkie zabudowy z płyt karton-gips
 • Kładziemy glazurę i terakotę, parkiety, deski i panele podłogowe, posadzki z żywicy epoksydowej, a także różnego rodzaju okładziny ścienne
 • Wykańczamy ściany gładzią, malujemy, tapetujemy
 • Zajmujemy się „białym montażem” (podłączamy wanny, stelaże WC, umywalki, odpływy liniowe, baterie, grzejniki itd.)
 • Montujemy zabudowy kuchenne i wnękowe
 • Osadzamy stolarkę drzwiową

Wykończenie mieszkania pod klucz

Proces inwestycyjny jest długi, skomplikowany, męczący i wymagający skoordynowania wielu prac. W wielu przypadkach dużym problemem okazuje się czas, który upływa od momentu przygotowania wstępnej koncepcji, do końca jej realizacji. Terminy wykonawców rzadko pokrywają się z wolnymi miejscami w kalendarzach projektantów wnętrz, stolarzy i innego rodzaju specjalistów. Kłopot może sprawić również nierealne oszacowanie kosztów całego przedsięwzięcia, skutkiem czego mogą się one okazać niemożliwe do udźwignięcia w ramach założonego budżetu. Wychodząc naprzeciw wszystkim tym niedogodnościom, przygotowaliśmy dla naszych Klientów wyjątkową ofertę. Proponujemy wykończenie mieszkania pod klucz, biorąc na siebie większość aspektów związanych z inwestycją. Dzięki współpracy z uznanymi specjalistami w dziedzinie projektowania oraz stolarki meblowej, jesteśmy w stanie skoordynować zadania, ocenić ich realny koszt oraz przejąć znaczną część obowiązków spoczywających na inwestorze.

Wykończenia wnętrz Kraków – cennik

Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegółowy cennik usług wykończenia wnętrz. W Krakowie i okolicach oferujemy atrakcyjne stawki, jednocześnie zachowując najwyższe standardy wykonania prac. Skontaktuj się z nami, aby poznać wycenę. Konsultacja jest bezpłatna. Doradzimy Ci najlepsze rozwiązania, wspólnie omówimy zakres niezbędnych prac i oszacujemy niezbędne wydatki.

Pamiętaj – zapewniając profesjonalny projekt, usługi remontowo-budowlane, a także wykonanie zabudowy meblowej, jesteśmy w stanie podać realny, całościowy koszt planowanej inwestycji, z uwzględnieniem takich składowych, jak robocizna i ceny materiałów budowlanych oraz wykończeniowych.